< >

Autolakovna

Lakování osobních automobilů

Geometrie

KOCH HD-10

Pneuservis

Pneu od nás... Radost pro Vás...

Světlomety

Renovace bez nutné výměny

Karosářské práce

CAR-O-LINER

Defend LOCK

Mechanické zabezpečení vozu

Výměna autoskla

z pojištění vozidel

Pojišťovny

Smluvní partner

Mechanické práce

servis motorových vozidel

Náhradní vůz

z POV. nebo HAV. pojištění zdarma

Klimatizace

Servis - Údržba

 

Pneuservis Autoslužby Janoušek

Pneuservis 

 

Nabízíme kompletní pneuservis pro různé druhy dopravních prostředků. Osobní, užitková, SUV a OFFROAD vozidla.pneu_autoslužby_janoušek

Prodáváme pouze nové pneumatiky všech rozměrů a značek, včetně duší a příslušenství. Jeté pneu nenabízíme z důvodu nemožnosti ověřit jejich 100% stav a tím pádem nemůžeme zaručit bezpečné používání. V široké nabídce jsou zastoupeny všechny renomované značky od běžných po méně známé. Výběr vhodné pneumatiky s Vámi vždy ochotně zkonzultujeme a poradíme s výběrem vhodného typu odpovídajícího Vašim požadavkům. Pneumatiky včetně sezónních novinek zajistíme nejpozději do druhého dne.

Samotné přezutí provádí odborně vyškolený personál za pomoci nejmodernějšího strojního vybavení.

VYBAVENÍ PNEUSERVISU :

Hydraulický zvedák – hever

Pneumatický utahovák

Pneumatická zouvačka

Elektronická digitální vyvažovačka

AKCE PŘI SAMOTNÉM PŘEZUTÍ? 

Povolením a demontáži šroubů kol včetně bezpečnostního šroubu za pomoci pneumatického utahováku docílíme sejmutí samotných kol z vozidla. Jelikož je pneumatika s ráfkem samotným slepena speciálním nátěrem musí se na pneumatické zouvačce od sebe oddělit. Nová pneumatika která bude instalována musí být nejprve tímto nátěrem opatřena a to v místě místě kontaktu s ráfkem. Ventil pro huštění musí být vyměněn. Po téhle proceduře se pneumatika naplní směsí a nahustí na požadovaný tlak vzduchem zbaveným vlhkosti a nečistot čímž dojde k jejímu perfektnímu dosednutí na samotný ráfek. Pro komfort a bezpečnost jízdy se celý komplet pneumatiky s ráfkem musí vyvážit. Při montáži na vozidlo se kola dotahují pneuutahovákem. Správná síla dotažení je provedena momentovým klíčem.

 

OPRAVY PNEUMATIK

KDY A PROČ DÁT PNEUMATIKU OPRAVIT?

Vaše pneu Vám odborně opravíme pokud to bude možné a tím Vám zajistíme maximálně bezpečnou jízdu. Navíc ušetříte peníze za nákup nové pneumatiky kterou by jste jinak museli koupit.

 

Při poškození pneumatiky defektem zní vzduch velmi rychle unikne a není možné dále na takové pneumatice pokračovat v jízdě. Jízda na takto poškozené pneumatice je velmi nebezpečná, proto doporučujeme ihned zastavit a pneumatiku vyměnit za rezervní kolo. Poškozenou pneumatiku přivézt našemu odborníkovi, který po konzultaci s Vámi rozhodne, zda danou pneumatiku necháte opravit a bude li to možné tak ji po opravě nadále používat, či zda je nutná její výměna za pneumatiku novou. S opravou poškozeného pneu neotálejte. 

 

Opravy se provádějí různými způsoby. Podle místa a samotného rozsahu poškození se vybere vhodná technologie pro opravu. U oprav pláště se využívá metoda vulkanizace. Nejčastější bývá oprava běhounu. Samotná oprava takto poškozené pneumatiky je obvykle rychlá. Provádí se vsazením hříbku či záplaty. Nedoporučujeme použití opravných sprejů které dnes v některých případech nahrazují dojezdové pneu. Pneumatika se po použití hůře opravuje a výsledek je nejistý.

 

KDY JIŽ NENÍ OPRAVA PNEUMATIKY VHODNÁ?

Tehdy když  dojde k trvalému poškození pneumatiky a není ji již možné opravit. Předejít tomuto a zajistit možnost opravy je nutné po zjištění poškození a úniku vzduchu pneumatiku dále nepoužívat. Jízda na podhuštěné pneumatice zvyšuje její opotřebení a nejen to ale zvyšuje se tím i spotřeba paliva. Při jízdě na takovéto pneumatice se riziko trvalého a neopravitelného poškození zvyšuje.

Dojezdové pneumatiky není možné opravovat. V případě jejich poškození je nutná výměna za nové.

 

LZE DEFEKTU PNEUMATIKY PŘEDEJÍT?

Ano lze. Riziko poškození pneumatik snížíme tím, že  pneumatiky budeme mít vždy dobře nahuštěné. U každého vozu jsou doporučené tlaky v pneumatikách uvedeny. Při podhuštěné pneumatice je mnohem jednodušší způsobit poškození kostry průrazem či jinak. Podhuštěním i přehuštěním se snižuje jejich životnost, bezpečnost i komfort. Pravidelná kontrola dezénu pneumatik je důležitá. Zjistíme tím zda v něm neuvízl nějaký ostrý předmět, který by mohl pneumatiku poškodit. 

 

Mechanické práce
Mechanické opravy všech částí Vašeho automobilu.
Od motorů, převodovek, podvozků po servisní prohlídky, diagnostiku elektronických častí vozů.
Karosářské práce
Kompletní opravy karosérii všeho druhu
Provádíme veškeré karosářské práce pro osobní automobily. Jsme schopni opravit jak poškození drobného charakteru (kosmetické), tak i poškození většího rozsahu.
Lakýrnické práce
Lakujeme osobní automobily, motocykly, průmyslové zařízení a jiné
Autolakovna JANOUŠEK je vybavena vlastním zařízením pro míchání autolaků. Používáme špičkové produkty značky NEXA AUTOCOLOR.

Napište nám

Zadejte Vaše jméno
Zadejte Vaše číslo
Zadejte Váš Email Adresa není platná
Vaše zpráva
Servis motorových vozidel

servis_autosluzby_janousek

mob.: 777 655 229

mail: servis@autosluzbyjanousek.cz

Odtahová služba tel.: 608 755 228

Prodej barev a příslušenství

autolaky_autosluzby_janousek

mob.: 777 655 227

mail: autolaky@autosluzbyjanousek.cz

Adresa

Autoslužby JANOUŠEK s.r.o.

Na Lánech 1106/14

736 01 Havířov-Bludovice

IČO: 26840880

DIČ: CZ26840880

Spolupracujeme:

Gattom Tour

Partneři Autoslužby JANOUŠEK

Partneři Autoslužby JANOUŠEK